Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

3-фазна шина 300cm бела

9.995,00 ден. 8.995,00 ден.
Discount is 1.000,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Детали

Професионална алуминиумска 3-фазна патека. 3-фазата ви овозможува да менувате три групи одделно една од друга на иста шина. Шината може да се скрати до која било сакана големина со едноставно отсекување. Шината има претходно издупчени дупки за монтирање за лесна инсталација. Поради многуте одвоени делови, можни се речиси сите конфигурации и со посебниот адаптер можете да закачите дури и висечки светилки на него.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл90036
Функција на светилкатаФункционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881021930
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина3.2 kg
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаБела
МатеријалМетал co Алуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 3,4 cm - должина 300 cm - ширина 3,6 cm
Димензии на пакувањетовисина 303,5 cm - должина 5 cm - ширина 5 cm
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење, Продавница - Салон, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок
Волтажа на напојувањето220V/230V

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!