Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

AR111 LED сијалица COB 7W 24° комплет од 3

5.895,00 ден. 0,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Сега уште поголема предност со ламбата и светлината...Три извори на светлина добиваат само две плати! Светло светло со брилијантен излез на светлина не помал од 560 лумени! Тоа е даден факт со овој извор на светлина G53 AR111. Идеално решение за апликации базирани на проекти. Совршена замена за вашите стари светилки со монтирање G53 AR111 во угостителството, продавниците или деловните згради. Овој извор на светлина има агол на зрак од 24 степени.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01922
МонтажаG53
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 7 watt
Вкупно лумени560
Работен век 20000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето12
Генерално 
EAN08718881054020
БрендQAZQA
Тежина0.3 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 11 cm - висина 6 cm
Димензии на пакувањетовисина 7,8 cm - должина 11,7 cm - ширина 11,7 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!