Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Арт деко висечка светилка црна со димно стакло 3 светла - Pallon

12.019,00 ден. 6.535,00 ден.
Discount is 5.484,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Дали барате вистинска привлечност во вашиот дом? Тогаш овој Палон со чадното стакло може да биде полн погодок! Димното стакло навистина дава сјаен ефект. Црното стакло и дава на светилката пријатна атмосфера дома. Светилката е прилагодлива во висина (минимум 60 cm и максимум 120 cm), за да можете да ја закачите точно на саканата должина. Стаклената топка е со дијаметар од 45 cm, а плочата за монтирање е со дијаметар од 30 cm. Можете да ја комплетирате висечката светилка со три извори на светлина E27 од максимум 25 вати по светлосна точка. Оваа висечка светилка исто така се затемнува со надворешен придушувач, за да можете да создадете совршена атмосфера! Ве молиме имајте предвид: изворите на светлина и регулаторот не се вклучени. Комплетирајте го вашиот ентериер со оваа кул висечка светилка!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл99086
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881104527
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко
ОбликГлобус, Издолжен круг
Color & Material 
БојаСребрена co Црна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 45 cm - висина 120 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 120 cm - Прилагодливо во висина мин.: 60 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 30 cm - висина 2,5 cm
Димензии на абажуротдијаметар 20 cm
Тежина2.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 43,5 cm - должина 32 cm - ширина 44 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Ватажа25
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Материјал на абажуротСтакло
Shade ShapeГлобус
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!