Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Арт деко висечка светилка црна со димно стакло 6 светла - Кевин

43.285,00 ден. 25.295,00 ден.
Или заштедете до 44% на цената по парче ако купите 2
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 25.295,00 ден. 42% Попуст
  • 2 x 24.030,25 ден. 48.060,50 ден. 44% Попуст
Вкл. ДДВ

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Речиси е уметност, оваа висечка светилка во Арт Деко. Прекрасно за секоја просторија каде што сè уште можете да користите привлечна око. Кевин е изработен од стакло со челик и завршен во сива боја со црна боја. Висечката светилка е со дијаметар од 90 сантиметри и висина од 150 сантиметри. Плочата за монтирање има дијаметар од 70 сантиметри и висина од 2,5 сантиметри. Светилката доаѓа со шест абажури и секој од нив е со дијаметар од 23 сантиметри и висина од 36,5 сантиметри. Додадете дополнителна атмосфера во вашиот дом со затемнување на светилката (не е вклучен регулаторот). Не заборавајте да додадете уште 6 извори на светлина со монтирање E27 од максимум 40 вати. Вистинско привлекување очи!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл105520
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881138508
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаСива co Црна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 90 cm - висина 150 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 70 cm - висина 2,5 cm
Должина на кабелот120 cm
Димензии на абажуротдијаметар 23 cm - висина 36,5 cm
Тежина17 kg
Димензии на пакувањетовисина 43,5 cm - должина 90 cm - ширина 84 cm
Сијалица 
Број на светилки6
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!