Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Аспиратор 50/50/25 кафеава

6.695,00 ден. 5.995,00 ден.
Discount is 700,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Висококвалитетна покривка за барабан во прекрасна луксузна текстура ткаенина. Оваа хауба е погодна за висечка и стоечка употреба. Погоден за држачи E27.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89940
Потпора на абажуротПоддршка E27
Shade TypeВисечка сенка, Исправена сенка
Генерално 
EAN08718881028519
БрендQAZQA
Тежина1.5 kg
СтилМодерен, Природен / Рустикален
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаКафеава
Shade Color InsideБела
МатеријалТкаенина co Пластика
Материјал на абажуротПолиестер памук
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 50 cm - висина 25 cm
Димензии на абажуротдијаметар 50 cm - висина 25 cm
Димензии на пакувањетовисина 27,5 cm - должина 51 cm - ширина 51 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!