Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Црно со шилести дамки во градината со кабел и приклучок IP65 - Готово

2.025,00 ден. 1.225,00 ден.
Discount is 800,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.225,00 ден. 40% Попуст
  • 6 x 1.162,80 ден. 6.976,80 ден. 43% Попуст
  • 12 x 1.101,60 ден. 13.219,20 ден. 46% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Не е важно каде во градината сакате да го поставите ова „Готово“ место, таа е многу мала и затоа е совршена за вашата градина! И покрај неговата мала големина, тој е многу добар за истакнување, на пример, дрво во вашата градина. Тоа е индиректна светлина, што го прави навистина пријатно за да седите надвор навечер!
Со IP вредност од IP65, може да ги издржи сите временски услови. Со извор на светлина GU10 од максимум 50 вати, можете да го завршите Готово и тој е подготвен да блесне во вашата градина! Има вкупна висина од 30 см. Написот се испорачува со кабел и приклучок со максимална должина од 185 см.
Главата на местото е прилагодлива за да можете да ја насочите светлината каде што сакате. Ако сакате да создадете пријатна светлина во вечерните часови, можете исто така да ја затемните (не е вклучен придушувачот). Модерно и елегантно место во градината: тоа е готово.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл43622
МонтажаGU10
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Генерално 
EAN08718881001826
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалАлуминиум co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 30 cm - должина 13 cm - ширина 9,8 cm
Вградени димензиидлабочина 17 cm
Тежина0.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 17 cm - должина 10 cm - ширина 10 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликЦилиндар
СтилМодерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!