Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Дизајн висечка светилка црна со килибарно стакло 8 светла - Uvas

35.305,00 ден. 27.345,00 ден.
Или заштедете до 26% на цената по парче ако купите 2
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 27.345,00 ден. 23% Попуст
  • 2 x 25.977,75 ден. 51.955,50 ден. 26% Попуст
Вкл. ДДВ

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Стилски победник, овој Uvas! Привлечно внимание што ја оживува секоја соба во куќата. На овој начин може да го украде шоуто во дневната соба, во вашата спална соба, но и во ходникот. Комбинацијата на црниот кабел и светлосните точки на стаклото во килибарна боја му даваат супер арт деко изглед.
Висечката светилка е прилагодлива во висина: минимум 50 cm и максимум 135 cm. На тој начин сами ја одредувате висината на вашата светилка. Ширината е 35 см, а должината 80 см. Плочата за монтирање е со должина од 24 cm и висина од 2,5 cm. Овој Uvas го комплетирате со 8 извори на светлина G9 (макс. 28 вати), кои треба да ги нарачате посебно. Можете исто така да го затемните со надворешен придушувач; вака го правите дополнително атрактивен дома со Uvas! Најдоброто инвестициско парче, комплетирајте го вашиот Арт Деко и дизајнирајте го ентериерот!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл102339
МонтажаG9
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881108006
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко, Дизајн
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЗлатна месинг co Црна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 135 cm - должина 80 cm - ширина 35 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 135 cm - Прилагодливо во висина мин.: 50 cm
Димензија на стаклотоDiameter 9 cm - hoogte 12 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 2,5 cm - должина 24 cm - ширина 8 cm
Должина на кабелот120 cm
Тежина3.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 31 cm - должина 65 cm - ширина 44 cm
Сијалица 
Број на светилки8
Ватажа28
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!