Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Дизајнерски алуминиумски прилагодлив 3-светло со халоген - Go

9.799,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Овој дизајн на Go е едноставен, елегантен и безвременски. Многу убав и лесен за нанесување во сите стилови на ентериер бидејќи е обоен со алуминиум. Ова место на таванот има три точки за навалување и доаѓа со три заменливи извори на светлина G53 со топла бела светлина од 3000 Келвини. Изворот на светлина има вкупна моќност на светлина од 150 вати и 1890 лумени, лесно се затемнува со надворешен придушувач. Изворот на светлина е прицврстен во дебел алуминиумски прстен кој може да се навалува во ротирачка половина рака. И за функционална употреба за специфично осветлување на објект и за осветлување на расположението. Ова Go има покривна плоча долга 45,5 cm и ширина 6,3 cm. Совршено заедничко место за секој ентериер!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89965
МонтажаG53
Вклучена сијалицаДа,вкл.G53 12V 3000K
Соодветно заХалогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881021343
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Индустриски, Модерен
ОбликПравоаголник, Тркалезна, Цилиндар
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 19 cm - должина 45,5 cm - ширина 12 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 45,5 cm - ширина 6,3 cm
Тежина0.7 kg
Димензии на пакувањетовисина 23,5 cm - должина 51 cm - ширина 11,5 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 150 watt
Вкупно лумени1890
Работен век 1500
Келвин3.000 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 12 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!