Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Дизајнерски дамки бело прилагодливи 3 светла со вкл. 3 x G9 - Go

12.015,00 ден.
F

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Детали

Овој дизајн на Go е едноставен, елегантен и безвременски. Многу убаво и лесно се нанесува во сите стилови на ентериер бидејќи е бел. Ова место на таванот има три точки за навалување и доаѓа со три заменливи извори на светлина G9 со топло бело светло од 2700 Келвини. Изворот на LED светлина има моќност на светлина од 3 вати и 280 лумени, лесно се затемнува со надворешен придушувач. LED светилката е стегната во дебел алуминиумски прстен што може да се навалува во ротирачка половина рака. И за функционална употреба за специфично осветлување на објект и за осветлување на расположението. Ова Go има покривна плоча долга 45,5 cm, ширина 12 cm и висока 3,5 cm. Местото е вкупно 17 cm високо и има дијаметар од 12,2 cm. Совршено заедничко место за секој ентериер!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89966
МонтажаG9
Вклучена сијалицаДа,вкл.G9 230V 2700K
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881021350
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Индустриски, Модерен
ОбликИздолжен круг, Правоаголник, Тркалезна
Color & Material 
БојаБела
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 17 cm - должина 45,5 cm - ширина 12 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 3,5 cm - должина 45,5 cm - ширина 12 cm
Тежина1.4 kg
Димензии на пакувањетовисина 50,5 cm - должина 17,5 cm - ширина 16,5 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Боја на сијалицатаТопла бела
Ватажа3
Волтажа на напојувањето220V/230V
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени280
Работен век 25000
Келвин2.700 K
CRI80
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 12 cm - висина 2,5 cm
Материјал на абажуротАлуминиум
Shade ShapeТркалезна
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!