Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Дизајнерско место бело прилагодливо 1 светло - Nox

3.079,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Spot Nox комбинира модерен изглед со индустриски дизајн. Цврста и практична бела дамка која може да се користи како ѕидна или таванска светилка со прилагодлива сенка која ви овозможува да ја насочите светлината каде што најмногу ви одговара. Оваа голема дизајнерска точка е завршена во бел текстура лак со алуминиумски рефлектор. Навалите и завртете. Прекрасна завршница со хромирани шарки и обвивка за кабел.
Практичен и функционален, и во дизајнот и во употребата, Nox дава кул и модерен шмек на вашата дневна соба, канцеларија и кујна. Има висина од 20 см, должина од 10 см и ширина од 10 см. Димензии на монтажната плоча: должина 7 cm и ширина 7 cm.
Садот на таванот има приклучок G9. Можете да го комплетирате целосно со извор на светлина G9 од максимум 40 вати. Точките имаат светлосен зрак од 20 степени. Одете на модерно со ова место Nox.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89015
МонтажаG9
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881015113
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаБела
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 20 cm - должина 10 cm - ширина 10 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 7 cm - ширина 7 cm
Тежина0.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 22 cm - должина 15,5 cm - ширина 15,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 12 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!