Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

E27 LED PAR 38 светилка 15W 1250lm 3000K

979,00 ден.
this price may change in 6 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасна LED светилка E27 за бонк шилестата точка (94935). Оваа LED светилка е многу енергетски ефикасна и дава топла бела светлина (300 Келвини и 1250 лумени). Овој извор на светлина има светлосен зрак од 65 степени.
Забелешка: LED светилката има голем дијаметар од 12 сантиметри!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02086
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 15 watt
Вкупно лумени1250
Работен век 15000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08712879137351
БрендCalex
Тежина0.4 kg
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаХромирана
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 12 cm - висина 13 cm
Димензии на пакувањетовисина 15 cm - должина 13 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!