Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Eglo кујнска светилка Tricala халоген алуминиум

8.995,00 ден. 7.995,00 ден.
Discount is 1.000,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Убава светилка за кујна, комплет со прекинувач, халогени светилки, трансформатор (може да се сокрие посебно) и држач за закачување кујнски прибор.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл46513
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.G4 12V 2700K
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN09002759885120
БрендEglo
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 8 cm - висина 10 cm - должина 60 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 60 cm
Тежина0.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 59,7 cm - должина 7,3 cm - ширина 11,3 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 60 watt
Келвин2.700 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаКујна
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!