Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Флексибилна RGB LED лента IP20 5mtr на ролна

6.095,00 ден. 5.495,00 ден.
Discount is 600,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Детали

Многу флексибилна LED лента која е многу лесна и лесна за монтирање со помош на лентата 3M на задната страна. Можни се многу апликации. Вклучувајќи 30 RGB 5050SMD LED диоди на метар - 7,2W (приближно 400lm) на метар.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89296
Функција на светилкатаЗабава, Ориентација, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881016745
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.2 kg
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаПовеќебојна
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 500 cm - ширина 0,8 cm
Димензии на пакувањетовисина 2 cm - должина 20 cm - ширина 20 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug
Волтажа на напојувањето220V/230V

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!