Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Флексибилна RGB LED лента IP65 сет 3mtr

5.295,00 ден. 4.795,00 ден.
Discount is 500,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Флексибилна водоотпорна (IP65) LED лента која лесно се монтира со помош на лентата 3M на задната страна. Можни се многу апликации. Вклучувајќи 30 RGB 5050SMD LED диоди на метар - 7,2W (приближно 400lm) на метар. Целосен приклучок подготвен со кабли, далечински управувач и драјвер.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89290
Функција на светилкатаЗабава, Ориентација, Расположение
Генерално 
EAN08718881030239
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.8 kg
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаПовеќебојна co Проѕирна
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 300 cm - ширина 1 cm
Димензии на пакувањетовисина 6 cm - должина 27,5 cm - ширина 25 cm
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Трпезарија, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок
Волтажа на напојувањето220V/230V

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!