Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Флексибилна топла бела LED лента IP65 сет 1mtr

3.375,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Флексибилна водоотпорна (IP65) LED лента која лесно се монтира со помош на лентата 3M на задната страна. Вклучувајќи 60 топло бели 3528SMD LED диоди на метар - 4,8W (приближно 300lm) на метар, комплетен приклучок подготвен со кабел и драјвер. Можни се многу апликации.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89292
Функција на светилкатаЗабава, Ориентација, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881016707
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.3 kg
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаБела
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 100 cm - ширина 1 cm
Димензии на пакувањетовисина 5,6 cm - должина 28,8 cm - ширина 27,8 cm
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Трпезарија, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Со кабел и приклучокYes, with cord and adapter
Волтажа на напојувањето220V/230V

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!