Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Флуоресцентна светилка T5 21W

369,00 ден.
this price is valid today only
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Оваа флуоресцентна цевка има моќност од 21 W со излезна светлина од 1900 лумени. Со 15.000 часа горење, долг животен век и енергетски ефикасен благодарение на енергетската ознака А.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01405
МонтажаG5
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 21 watt
Вкупно лумени1900
Работен век 15000
Келвин4.000 K
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN04004894389599
БрендStarlicht
Тежина85 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 85 cm - ширина 1,6 cm
Димензии на пакувањетовисина 2 cm - должина 93 cm - ширина 4 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаЧиста бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!