Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

G53 QR111 халогена точка 50W 12V сет од 3

3.095,00 ден. 0,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Сега уште поголема предност со Lamp en Licht... Три извори на светлина добиваат само две плати! Овој извор на светлина од 50W G53 QR111 кој е исклучително погоден за простории кои користат многу светлина. Често се применува на проектна основа - помислете на продавници, угостителски и деловни згради. Изворот на светлина има агол на зрак од 24 степени.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01835
МонтажаG53
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Келвин2.800 K - 0 K
Волтажа на напојувањето12V
Генерално 
EAN08718881052408
БрендQAZQA
Тежина21 g
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 11 cm - должина 8,3 cm - ширина 9 cm
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!