Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

G9 LED 2,5W 200 лумени сет од 50

31.900,00 ден. 0,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Исклучително во понуда! Не помалку од 50 парчиња за многу убава цена! Совршена замена за традиционалната халогена ламба. Овој G9 LED има добар изглед и е супер енергетски ефикасен. LED со високи перформанси во компактна големина, гарантира илјадници часови на горење... Идеален!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01876
МонтажаG9
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 2 watt
Вкупно лумени200
Работен век 25000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881052637
БрендQAZQA
Тежина0.5 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 5,5 cm - должина 2 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!