Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

GU10 LED светилка COB 3W 335lm 2700K

365,00 ден.
this price may change in 2 days
E
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Супер практичен извор на светлина од 335 лумени и 2700 келвини, со својот изглед на топла бела светлина е идеален за над работната маса или во кујната! Има висина од 5,3 см и дијаметар од 5 см. Со енергетската ознака A и употребата на LED, изворот на светлина е исклучително енергетски ефикасен. Изворот на светлина има зрак од 38 степени! Вистински задолжителен елемент за осветлување на вашите простори.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02102
МонтажаGU10
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Енергетска етикетаE Лист на податоци
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени335
Работен век 20000
Келвин2.700 K
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881070624
БрендLUEDD
Тежина60 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 5 cm - висина 5,3 cm
Димензии на пакувањетовисина 7 cm - должина 5 cm - ширина 5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!