Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Халоген GU10 18W 95LM 230V комплет од 5

2.795,00 ден. 0,00 ден.
this price may change in 5 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Сега уште поголема предност со светилка и светлина. Пет извори на светлина плаќаат само три! Енергетски ефикасна алтернатива на халогените светилки GU10. Подолг животен век и веднаш со целосна осветленост. Потрошувачка од само 18 вати и моќност на светлина од приближно 25 вати!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01844
МонтажаGU10
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 18 watt
Вкупно лумени95
Работен век 1250
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881052477
БрендQAZQA
Тежина0.3 kg
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 5,7 cm - должина 5,7 cm - ширина 5,7 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!