Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Brescia хромирана со крема за сенка

11.900,00 ден. 10.700,00 ден.
Discount is 1.200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Стилска ѕидна ламба во хром со квадратна нијанса во крем и двојна функција. Со прекинувачите можете да ракувате со светилката за расположение во хаубата и со функционалната LED светилка за читање одделно една од друга.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45527
МонтажаE14
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 2V
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881007156
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Квадрат, Правоаголник
Color & Material 
БојаКремаста co Хромирана
МатеријалТкаенина co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 30 cm - должина 18 cm
Димензија на кракотПрилагодлив крак 1: 200 mm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 12 cm - ширина 12 cm
Тежина1 kg
Димензии на пакувањетовисина 21 cm - должина 30 cm - ширина 24 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1 watt
Вкупно лумени120
Работен век 50000
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротвисина 18 cm - должина 18 cm - ширина 18 cm
Опции 
СобаСпална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!