Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Бреша круг челик со бела нијанса

13.500,00 ден. 11.900,00 ден.
Discount is 1.600,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Стилска ѕидна светилка од челик со кружна цилиндерска нијанса во крем и двојна функција. Со прекинувачите можете да ракувате со светилката за расположение во хаубата и со функционалната LED светилка за читање одделно една од друга.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл90025
МонтажаE14
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V 4000K
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаРасположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881021824
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаБела co Челик
МатеријалТкаенина co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 19 cm - должина 16,5 cm
Димензија на кракотПрилагодлив крак 1: 250 mm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 10 cm - ширина 10 cm
Тежина1 kg
Димензии на пакувањетовисина 21 cm - должина 25 cm - ширина 21 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаЧиста бела
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1 watt
Вкупно лумени120
Работен век 50000
Келвин4.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 16,5 cm - висина 18 cm
Опции 
СобаСпална соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!