Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка црна - Largo

14.500,00 ден. 12.900,00 ден.
Discount is 1.600,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Ѕидна ламба со елегантен дизајн Philips TL цевка која зрачи прекрасно светло нагоре и надолу по вашите ѕидови. Прекрасно завршен со текстуриран лак.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл46326
МонтажаG5
Вклучена сијалицаДа,вкл.G5 230V 3000K
Соодветно заФлуоресцентна цевка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881012693
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Овалнa
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалПластика co Метал
Sizes & Weight 
Тежина20 kg
Димензии на пакувањетовисина 42,5 cm - должина 84 cm - ширина 41 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 8 watt
Вкупно лумени640
Работен век 12000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!