Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Giro темно сива боја

20.900,00 ден. 20.569,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Надворешна светилка со врвен квалитет изработена од висококвалитетен алуминиум со полиестерска прашкаста обвивка. Супер елегантен кубен дизајн. Со користење на еден моќен LED извор на светлина и примена на паметен рефлектор, оваа светилка ја зрачи светлината во четири рамнини, создавајќи прекрасен светлосен ефект. Може да се монтира на ѕид или таван.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89974
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 230V 3000K
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881021435
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликКвадрат, Коцка
Color & Material 
БојаТемно сива
МатеријалАлуминиум co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 16,3 cm - висина 10,7 cm - должина 10,7 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 10,7 cm - ширина 10,7 cm
Тежина1.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 18 cm - должина 11,5 cm - ширина 11,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 7 watt
Вкупно лумени540
Работен век 20000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP54
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!