Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Gondo LED бела

22.900,00 ден. 20.600,00 ден.
Discount is 2.300,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Ѕидна светилка во посебен дизајн. Изворот на LED светло е во држачот и зрачи назад кон ѕидот, создавајќи прекрасна индиректна светлина. Груб бел лак со песочна структура на нерѓосувачки челик, во комбинација со високомоќен LED извор на светлина. Поради квалитетот, дизајнот, LED и класата за заштита IP44 погодни за секое место, внатре и надвор.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89601
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 18V 3000K
Функција на светилкатаИндиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881019081
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Правоаголник
Color & Material 
БојаБела
МатеријалНе’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 15 cm - висина 5,5 cm - должина 17 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 18 cm - ширина 6,5 cm
Тежина1.1 kg
Димензии на пакувањетовисина 22,3 cm - должина 19,8 cm - ширина 11,3 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 8 watt
Вкупно лумени700
Работен век 30000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Трпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!