Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Gossip ES челик

9.595,00 ден. 8.695,00 ден.
Discount is 900,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Елегантна ѕидна светилка изработена од заоблена челична плоча, со лесен отвор во неа. Горниот и долниот дел се прекрасно обложени со мат стаклени плочи. Вклучувајќи штедлива светилка Philips PL-C 4P со топла бела светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45668
МонтажаG23
Вклучена сијалицаДа,вкл.G23 230V 2700K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881007941
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликОвалнa, Тркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалМетал co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 7,5 cm - висина 15 cm - должина 32 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 32 cm - ширина 15 cm
Тежина1.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 22 cm - должина 38,5 cm - ширина 15 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 13 watt
Вкупно лумени900
Работен век 10000
Келвин2.700 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!