Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Jona LED не'рѓосувачки челик

20.900,00 ден. 18.800,00 ден.
Discount is 2.100,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Многу елегантна ѕидна светилка од нерѓосувачки челик со извори на LED светлина со висока моќност. Високиот квалитет на материјалите, многу светлите и економични LED диоди и класата за заштита IP44 гарантираат дека оваа светилка е погодна за секое место, и внатре и на отворено.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89599
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 18V 3000K
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881019067
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликГлобус, Издолжен круг, Тркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 10,5 cm - висина 18 cm - должина 6 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 6 cm - ширина 18 cm
Тежина0.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 22 cm - должина 14,8 cm - ширина 10,3 cm
Сијалица 
Број на светилки4
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 12 watt
Вкупно лумени720
Работен век 30000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!