Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Linea 90 алуминиум

14.089,00 ден.
this price may change in 2 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Додатоци

Детали

Прекрасна елегантна ѕидна светилка со алуминиумска рамка со пластична сенка од едната страна. Врвен квалитет во комбинација со енергетски ефикасен извор на светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл44745
МонтажаG5
Вклучена сијалицаДа,вкл.G5 230V 3000K
Соодветно заФлуоресцентна цевка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881002861
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Овалнa
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалАлуминиум co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 10,5 cm - висина 4 cm - должина 90 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 20 cm - ширина 3,2 cm
Тежина2.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 96,5 cm - должина 19 cm - ширина 9,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 21 watt
Вкупно лумени2100
Работен век 20000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!