Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Отан бела

6.695,00 ден. 5.995,00 ден.
Discount is 700,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Детали

Супер елегантна ѕидна светилка која вклучува две штедливи светилки на Philips за осветлување на две страни.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45174
МонтажаG23
Вклучена сијалицаДа,вкл.G23 230V 2700K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Ориентација
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881005039
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Индустриски, Модерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаБела
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 5 cm - висина 14 cm - должина 24 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 24 cm - ширина 14 cm
Тежина1.7 kg
Димензии на пакувањетовисина 29,5 cm - должина 19,3 cm - ширина 10,3 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 18 watt
Вкупно лумени984
Работен век 10000
Келвин2.700 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!