Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Отан челик LED

13.500,00 ден. 12.955,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои

Додатоци

Детали

Многу елегантна и неутрална ѕидна светилка за индиректно осветлување по ѕидот, и нагоре и надолу. Комплетна со супер економичен и светли LED извор на светлина, оваа светилка е многу погодна на места каде што често е вклучено светлото.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89580
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 3V 3000K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881018879
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 5 cm - висина 14 cm - должина 24 cm
Тежина1.7 kg
Димензии на пакувањетовисина 29,5 cm - должина 19,3 cm - ширина 10,3 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени380
Работен век 30000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаХодник - Мансарда, Кујна, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!