Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Плоча RGB LED бела

17.500,00 ден. 13.500,00 ден.
Discount is 4.000,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Додатоци

Детали

Ѕидна светилка со врвен дизајн со 40 невидливо скриени RGB LED диоди за изненадувачки, колоритен и атмосферски светлосен ефект. Надворешниот и внатрешниот раб може да се ракуваат одделно еден од друг и затоа имаат различни бои.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45473
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V
Функција на светилкатаЗабава, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881006654
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаПовеќебојна co Бела
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 30 cm - должина 30 cm
Тежина2.1 kg
Димензии на пакувањетовисина 32,5 cm - должина 32,5 cm - ширина 4,5 cm
Сијалица 
Број на светилки40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 2.4 watt
Вкупно лумени120
Работен век 100000
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаСпална соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!