Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Theo Тркалезна сина LED

3.995,00 ден. 3.595,00 ден.
Discount is 400,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Убава елегантна и суперекономична ѕидна и/или таванска светилка од нерѓосувачки челик и со LED осветлување. Светлината излегува преку работ во страната, создавајќи прекрасна индиректна светлина на ѕидот и/или таванот

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45945
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 230V
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Ориентација, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881009587
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 3,8 cm - висина 10,3 cm - должина 10,3 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 10,3 cm
Тежина0.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 10,7 cm - должина 10,7 cm - ширина 4,2 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1.4 watt
Вкупно лумени48
Работен век 10000
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!