Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна светилка Win 2 LED алуминиум

10.900,00 ден. 9.895,00 ден.
Discount is 1.005,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Ѕидна светилка со врвен квалитет изработена од полн алуминиум. Поради компактната големина и употребата на LED, одржливо решение за внатре и надвор. Алуминиумскиот рефлектор што го опкружува LED го прави да изгледа како нормална халогена ламба.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89960
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 8V 3000K
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881021299
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 8 cm - должина 6 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 6 cm - ширина 3,5 cm
Тежина0.8 kg
Димензии на пакувањетовисина 12,5 cm - должина 16,5 cm - ширина 10,5 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 6 watt
Вкупно лумени960
Работен век 50000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 4 cm
Опции 
СобаКујна, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!