Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ѕидна/таванска светилка Сапун 3 челик

11.900,00 ден. 10.700,00 ден.
Discount is 1.200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Прекрасна декоративна таванска/ѕидна светилка каде 3 халогени светилки се обвиени со стаклени „меурчиња од сапуница“. Со користење на тенки метални шипки на кои се прикачени чашите, се чини дека меурчињата од сапуница лебдат во вселената. Може да се монтира на ѕид или таван.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89992
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.G4 12V 2700K
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаРасположение, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881021619
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликГлобус, Тркалезна
Color & Material 
БојаПроѕирна co Челик
МатеријалСтакло co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 58 cm
Димензија на стаклотоDiameter 10 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 12,5 cm
Тежина1.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 28 cm - должина 48 cm - ширина 17 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 30 watt
Вкупно лумени300
Работен век 1200
Келвин2.700 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!