Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Индустриска висечка ламба челик - Индустрија

11.359,00 ден.
this price may change in 3 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Цврста индустриска висечка светилка со проѕирна пластична ребреста сенка. Прекрасно завршено со пластично капаче на дното за да не гледате во светилката. Општо земено, светилката е висока 175 cm и има дијаметар од 42 cm (гледано од таванот до дното на сенката). Нијансата е висока 45 cm и има дијаметар од 42 cm. Светилката исто така може да се затемнува (не е вклучен регулаторот) за да се создаде пријатна атмосфера во вечерните часови. Светилката изгледа одлично над трпезариската маса или во кујната. Добијте ја оваа привлечна индустрија сега!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл42254
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881001253
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Индустриски, Модерен, Ретро
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаПроѕирна co Челик
МатеријалЧелик co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 42 cm - висина 175 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 175 cm - Прилагодливо во висина мин.: 47 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 12 cm - висина 1,5 cm
Должина на кабелот130 cm
Димензии на абажуротдијаметар 42 cm - висина 45 cm
Тежина3.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 47 cm - должина 51 cm - ширина 48 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа150
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Материјал на абажуротСтакло
Shade ShapeТркалезна
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!