Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Капаче за стегање ø15cm магично сребрено

1.595,00 ден. 1.495,00 ден.
Discount is 100,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Дајте му на вашата светилка само уште малку со оваа сребрена капа за стегање! Можете лесно да го прицврстите капачето за стегање на изворот на светлина (E14). На овој начин можете брзо да создадете дополнителна боја и атмосфера во вашата соба.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45822
Потпора на абажуротПоддршка стега
Shade TypeСенка на стега
Генерално 
EAN08718881009082
БрендQAZQA
Тежина92 g
Color & Material 
БојаХромирана co Сива
Shade Color InsideСребрена
МатеријалПластика
Материјал на абажуротПолиестер памук
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 34 cm - должина 36 cm - ширина 36 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!