Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Komo LED сет за инсталација од 10 парчиња IP65 сина боја

9.695,00 ден. 8.795,00 ден.
Discount is 900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасен сет од десет мали вградени LED светилки, комплет со трансформатор и кабли подготвени за употреба. Може да се користи во затворени простории, како и на отворено.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45796
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Забава, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881008825
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Тежина0.8 kg
Димензии на пакувањетовисина 9,5 cm - должина 19 cm - ширина 14,5 cm
Сијалица 
Број на светилки6
Волтажа на напојувањето12 V (потребен е дополнителен трансформатор)
Вкупно ватажа 1 watt
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Продавница - Салон, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!