Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Komo LED сет за инсталација од 5 парчиња IP65 RGB

11.900,00 ден. 10.700,00 ден.
Discount is 1.200,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Убав сет од пет мали RGB вградени LED светилки, комплетирани со трансформатор и кабли подготвени за употреба. Може да се користи во затворени простории, како и на отворено.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45797
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V
Функција на светилкатаЗабава, Ориентација, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881008832
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаПовеќебојна co Челик
МатеријалНе’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3 cm
Вградени димензиидлабочина 3 cm - дијаметар 2,2 cm
Тежина0.7 kg
Димензии на пакувањетовисина 9,5 cm - должина 19 cm - ширина 14,5 cm
Сијалица 
Број на светилки5
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1.5 watt
Вкупно лумени75
Работен век 100000
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Длабочина на ниска инсталација1
Technical Spec's 
IP вредностIP65

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!