Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 3 E14 LED ламби со врвни свеќи BXS35 3.5W 200lm 2100 K

1.535,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Оваа LED светилка за свеќа со врв на влакно троши само 3,5 вати, мала моќност за излезна светлина од 200 лумени и 2100 келвини (топло светло). Многу енергетски ефикасен избор со долг животен век (25.000 часа горење). Таа е совршена замена за старата сијалица, но е многу поефикасна.
Има висина од 12 см и дијаметар од 3,5 см.
Овој извор на светлина исто така може да се затемнува. Затоа создадете пријатна атмосфера дома и комплетирајте ја вашата светилка со оваа советна свеќа. Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02047
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 3.5 watt
Вкупно лумени200
Работен век 15000
Келвин2.100 K
CRI80
Волтажа на напојувањето240
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881065323
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина20 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,5 cm - висина 12 cm
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!