Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 3 E27 LED светилки со филаментни цевки Goldline 2100K со затемнување

2.935,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Друг посебен извор на светлина од Calex. Оваа LED светилка со цевки со влакно е издолжена и затоа веќе сама по себе има посебен изглед. Со своите 18,5 cm и дијаметар од 3,2 cm, овој извор на светлина не се вклопува во секој прибор. Овој E27 LED извор на светлина со влакно со затемнување има прекрасно златно димно стакло кое создава прекрасен и топол ефект. Светилката се затемнува, дава топла бела светлина (2100K) и дава 320 лумени, вистински создавач на расположение! Совршен избор ако барате голем извор на светлина што привлекува внимание! Сега уште поевтино како комплет од 3! Забелешка: не е погоден за секој прибор поради големината: 18,5 cm и дијаметарот од 3,2 cm!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02053
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени320
Работен век 25000
Келвин2.100 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentLang filament
Генерално 
EAN08718881065392
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина40 g
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,2 cm - висина 18,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!