Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 3 E27 LED светилки со влакно со затемнување MEGA 4W 200lm 2100 K

10.135,00 ден.
this price may change in 7 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Извор на светлина кој сигурно ќе го претвори вашиот уред во привлечен за очи! Овој мега голем извор на светлина има дијаметар од 16,2 см! Долга е 33 cm, се вклопува во E27 фитинг и работи на нормален придушувач. Благодарение на прекрасната форма и видливото влакно што се протега извиткано, овој извор на светлина е оној што може да се види во вашиот уред.
Со тоа што екстра долгите 'филаменти' не се разликуваат од вистинската сијалица. Златната обвивка (златна линија) го прави прекрасен извор на светлина за гледање. Специјално направен за да се создаде вистинската атмосфера, а исто така и да согорува многу енергетски ефикасно илјадници часа, со 200 лумени и 2100 келвини. Претворете ја светилката во тела без сенка или со многу голема сенка и вашата светилка веднаш ќе привлече погледи! Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02225
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени200
Работен век 15000
Келвин2.100 K
Волтажа на напојувањето230
FilamentGedraaid
Генерално 
EAN08718881074400
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина0.3 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 16,2 cm - висина 33 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!