Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 3 LED ламба со влакно цевка E27 240V 4W 320lm T45L со затемнување

1.835,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Вистински креатор на атмосфера за вашиот дом! Оваа E27 LED светилка со филаментна цевка има излезна светлина од 320 лумени и 2100 келвини, така што емитира дополнително топла светлина. Благодарение на фитингот E27, оваа светилка е широко применлива. Да се внимава на; овој извор на светлина е ламба со цевки и е висок 11 cm со дијаметар од 4,5 cm. Затоа ќе биде превисоко за некои светилки. Бидејќи е LED извор на светлина, тој е многу енергетски ефикасен и трае долго време. Дополнително топлото светло исто така се затемнува (не е вклучено регулаторот) што обезбедува уште поголема атмосфера. Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02050
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени320
Работен век 25000
Келвин2.100 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881065361
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина10 g
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 4,5 cm - висина 11 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!