Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 3 LED сијалица E27 240V 7W 510lm A60 со затемнување

2.025,00 ден.
this price may change in 5 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Со овој извор на светлина E27 можете да ги обезбедите вашите светилки со топла бела светлина! Вашата куќа ќе биде оптимално осветлена со овој извор на светлина. Има излезна светлина од 510 лумени. Дополнително, температурата на бојата може да се затемнува (Келвин) и се движи од 2000 Келвини до 2700 Келвини. Затоа, можете да го затемните само во Келвин со затемнување на ѕидот. Пријатна топла светлина! Има висина од 10,6 см и дијаметар од 6 см. Обезбедете пријатна атмосферска светлина во вашите светилки со овој пригушен до топол извор на светлина! Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02059
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 7 watt
Вкупно лумени510
Работен век 25000
Келвин2.000 K - 2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881065453
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина10 g
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 10,6 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!