Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 3 LED светилки A60 12W E27 3in1

2.795,00 ден. 0,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Оваа LED светилка е вистинска моќност. Овој многу убав извор на светлина LED E27 нуди совршена замена за вашите стари извори на светлина. Изворот на светлина се намалува и е опремен со суперекономичен LED модул. Иако светилката е мала по големина, сепак емитира многу топла бела светлина (1000 лумени). Оваа светилка може да се менува од бело во топло бело светло (3000 - 4000 - 6000) со последователно префрлување. Ова ви овозможува лесно да ја одредите атмосферата во вашиот дом. Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02187
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 12 watt
Вкупно лумени1000
Работен век 20000
Келвин3.000 K - 6.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881072963
БрендQAZQA
Број на парчиња во сет3
Тежина0.2 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 12 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаЧиста бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!