Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 5 E27 LED димна светилка со влакно со затемнување 5W 450lm 2200K

7.335,00 ден.
F
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Овој прекрасен извор на светлина со LED филамент E27 има прекрасно златно чадно стакло кое обезбедува прекрасен и топол ефект. Изворот на светлина има влакно што го има истото чувство како старата сијалица и има дијаметар од 9,5 см. Светилката се затемнува, дава топло бело светло (2200K) и дава 450 лумени. Овој извор на светлина навистина создава атмосфера! Совршен избор за секого! Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02260
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени450
Работен век 25000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881074233
БрендLUEDD
РачноПреземи ПДФ
Број на парчиња во сет5
Тежина70 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 9,5 cm - висина 13,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!