Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 5 GX53 LED сијалица 5,5W 470 лумени 3000K

4.619,00 ден.
this price may change in 5 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

LED алтернатива на светилките за заштеда на енергија GX53. Многу помалку ранлив поради LED технологијата, веднаш при целосна осветленост, подолг животен век и уште поекономичен. Овој LED извор на светлина може да го замени секој GX53. Оваа мала моќност од 5,5 вати има голем излез на светлина (470 лумени) и 3000 келвини со агол на зрак од 180 степени. Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01890
МонтажаGX53
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 5.5 watt
Вкупно лумени470
Работен век 36000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881053542
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина0.4 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 7,5 cm - висина 4,3 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!