Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 5 GX53 со можност за затемнување во 3 чекори во Kelvin LED светилки 3W 350 lm 3000-6500K

4.909,00 ден. 4.655,00 ден.
Discount is 254,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
E
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Алтернативата на штедливите светилки GX53. Овој LED извор на светлина има само 3 вати потрошувачка и максимални 350 лумени! Мала централа! Оваа LED диода се затемнува во 3 чекори, преку копчето на самиот извор на светлина. Овој извор на светлина ви овозможува лесно да прилагодите три светли бои: од 6500 Келвини до 4000 Келвини до 3000 Келвини. Оваа LED светилка има дијаметар од 7,5 cm и висина од 2,5 cm. Совршен избор ако барате извор на светлина со GX53 фитинг. Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01917
МонтажаGX53
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаE Лист на податоци
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени350
Работен век 25000
Келвин3.000 K - 6.500 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881062247
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина0.1 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 7,5 cm - висина 2,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 7,5 cm - должина 2,8 cm - ширина 7,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!