Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 5 LED сијалица A65 E27 8W 710 лумени со сензор

9.795,00 ден. 8.895,00 ден.
this price may change in 7 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Идеално прилагоден LED извор на светлина за многу различни апликации! Овој супер практичен извор на светлина е опремен со сензор така што изворот на светлина ќе го регистрира падот на самракот и автоматски го вклучува или исклучува осветлувањето. На овој начин можете лесно да трансформирате светилник во паметна моќност! Комбинацијата на LED технологија и паметниот сензор го прават ова едно од најефикасните енергетски решенија за уживање во годините што доаѓаат! Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02114
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 8 watt
Вкупно лумени710
Работен век 25000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881073250
БрендCalex
Тежина0.3 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6,5 cm - висина 12,8 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Technical Spec's 
Сензор за самракДа, со прекинувач за самрак
Сензор за движењеНе, без сензор за движење

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!