Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од четири LED ленти RGB

9.695,00 ден. 8.795,00 ден.
Discount is 900,00 ден. this promotion is valid today only
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Прекрасен сет од четири RGB LED ленти за мултифункционални апликации. Можете да ги оставите сите ленти да одат одделно до трансформаторот, така лесно за скали или кабинети, лентите исто така може да се поврзат, директно една со друга или со флексибилен конектор. Ова ги прави можни сите комбинации.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45758
Функција на светилкатаЗабава, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881008542
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилЗа деца, Модерен
ОбликИздолжен круг, Правоаголник
Color & Material 
БојаПроѕирна
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 7 cm - должина 10,3 cm - ширина 30,2 cm
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Волтажа на напојувањето220V/230V
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!