Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет за инсталација Komo LED од 10 парчиња IP65 топло бело

10.900,00 ден. 9.895,00 ден.
Discount is 1.005,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Прекрасен сет од десет мали вградени LED светилки, комплет со трансформатор и кабли подготвени за употреба. Може да се користи во затворени простории, како и на отворено.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45795
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 5V 3000K
Функција на светилкатаЗабава, Ориентација, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881008818
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3 cm
Вградени димензиидлабочина 3 cm - дијаметар 2,2 cm
Тежина0.8 kg
Димензии на пакувањетовисина 9,5 cm - должина 19 cm - ширина 14,5 cm
Сијалица 
Број на светилки10
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени150
Работен век 100000
Келвин3.000 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Длабочина на ниска инсталација1
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!